Author: j***9
Date:
Review: Nice product and makes things simpler🥰
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ

| Material | Iron |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Chiều cao | 2 cm |
| Chiều rộng | 5.7 cm |
| Chiều dài | 23.5 cm |
| SKU | sb2208132004045174 |
Author: j***9
Date:
Review: Nice product and makes things simpler🥰
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: w***7
Date:
Review: استخدامه خيال و الكوالتي قوي جدا حبييت وسهل الاستخدام
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: k***9
Date:
Review: I was really not sure if I should get this, but girl!!! No regrets 😍😍makes work easier. Use it for braiding gel
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: a***8
Date:
Review: Can hold a few pieces on the magnetic strap. Very useful
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm