Author: U***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it is very durable and also very comfortable to use!
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
| Material | ABS |
| Color | Pink |
| Power Supply | Battery Powered(Others Battery) |
| Batteries Included | No |
| Batteries Required | 1pc AA |
| Charger Certification | CE |
| Chiều dài | 10 cm |
| Chiều rộng | 2.5 cm |
| Chiều cao | 2.5 cm |
| SKU | sv2306181022696269 |
Author: U***6
Date:
Review: it is very durable and also very comfortable to use!
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: F***e
Date:
Review: Looks great. Cant wait to use it for other reasons 🤭🤭🤭
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Author: 6***2
Date:
Review: Yall r freaks man. I’m j trying to find a good massager 😭🙏🏼
Màu sắc: trắng
Kích thước: Một cỡ
Author: M***a
Date:
Review: Love this product. A good massager. IYKWIM 🫢😅
Màu sắc: Hồng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm