Author: i***g
Date:
Review: Yes! So cute and so perfect for an easy Halloween makeover. watch there as a size comparison
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 0.3-0.5 cm |
| Chiều rộng | 8 cm |
| Chiều dài | 13 cm |
| SKU | sb2305245555215271 |
Author: i***g
Date:
Review: Yes! So cute and so perfect for an easy Halloween makeover. watch there as a size comparison
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: r***8
Date:
Review: Great for Halloween costume
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: k***3
Date:
Review: Good quality! Amazing product will definitely recommend buying!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Author: g***e
Date:
Review: Oh this crystal deer face with sparking diamonds are awesome!
Màu sắc: Nhiều màu
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm