Author: A***.
Date:
Review: Great quality 👌 Perfect to put the contact lenses in. Super happy 😄
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ

| Material | PS |
| Closure Type | Flip Top |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Special shape |
| Style | Simple |
| Features | Visual |
| Festivals | Halloween |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Clear |
| Type | Cosmetics Storage |
| Batteries Included | No |
| Chiều cao | 6 cm |
| Chiều dài | 22.5 cm |
| Chiều rộng | 10 cm |
| SKU | sb2206166081861655 |
Author: A***.
Date:
Review: Great quality 👌 Perfect to put the contact lenses in. Super happy 😄
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: y***m
Date:
Review: 超級透明 很喜歡 材質不錯 很推 喜歡😘
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: E***M
Date:
Review: Great it’s for organizing my contacts lenses! I bought 5 boxes 📦
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Author: y***e
Date:
Review: the size is good and the material is good i will buy again next time well done!!
Màu sắc: Trong sáng
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm