Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Phải nói là chẳng còn rì luôn í ce ạh. Good chop
Màu sắc: Hồng | Kích thước: Một cỡ

| Material | ABS |
| Target Use Body Part | Back |
| Color | Pink |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Scraper |
| Chiều dài | 17.5 cm |
| Chiều rộng | 8.5 cm |
| Chiều cao | 0.8 cm |
| Đường kính | 7 cm |
| SKU | sb2405304495545444 |
Overall Rating: 4.94/5
Author: t***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Phải nói là chẳng còn rì luôn í ce ạh. Good chop
Màu sắc: Hồng | Kích thước: Một cỡ
Author: p***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sp ok
Màu sắc: Hồng | Kích thước: Một cỡ
Author: g***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very light. fits hand well
Màu sắc: Hồng | Kích thước: Một cỡ | 3 photo(s)
Author: g***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعه روعه روعة روعة روعه روعه ابداع روعه روعه روعة روعة روعه روعه ابداع روعه روعه روعة روعة روعه روعه
Màu sắc: Hồng | Kích thước: Một cỡ | 1 photo(s)