Author: o***0
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Buying this for the second time thank u Hair Softness: soft
Màu sắc: màu đen

6 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S99J |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 220 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Short Wigs |
| Human Hair Origin | Brazilian Hair |
| Curl | Curly Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Material Details | Human Hair |
| Trọng lượng tịnh | 95 g |
| Chiều dài | 15.24 cm |
| Đầu | 57.15 cm |
| SKU | sb25020507623477528 |
Author: o***0
Date:
Review: Buying this for the second time thank u Hair Softness: soft
Màu sắc: màu đen
Author: g***3
Date:
Review: Very satisfied I recommend
Màu sắc: màu đen
Author: t***3
Date:
Review: Hair Softness: very very very very very very very soft Comfortable to wear: very comfortable True to length: yes Easy to wear: very easy to wear omg I love it
Màu sắc: màu đen
Author: 1***5
Date:
Review: One of my favorite wig so far
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm