Author: n***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Đẹp nha nhưng rụng hơi nhiều
Màu sắc: Vàng
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 260 g |
| Chiều dài | 60 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2304255177274063 |
Author: n***h
Date:
Review: Đẹp nha nhưng rụng hơi nhiều
Màu sắc: Vàng
Author: p***6
Date:
Review: So cute omg it’s perfect will be using for misa cosplay
Màu sắc: Vàng
Author: j***m
Date:
Review: cutest wig! used it for halloween :>
Màu sắc: Vàng
Author: m***l
Date:
Review: literally perfect for my misa cosplay. high quality and feels like real hair
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm