Author: 6***0
Date:
Review: super cute, the hair is like human hair Value for money: super worth it Easy to wear: there is guide where you can clip it so it helps to put in place Hairstyle stylishness: very chic
Màu sắc: Đánh dấu màu đỏ
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 250 g |
| Chiều dài | 61 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb25021742133680729 |
Author: 6***0
Date:
Review: super cute, the hair is like human hair Value for money: super worth it Easy to wear: there is guide where you can clip it so it helps to put in place Hairstyle stylishness: very chic
Màu sắc: Đánh dấu màu đỏ
Author: l***h
Date:
Review: أنا أستخدم هذه البضاعة للتجارة و قد وصلت تماماً كما في الصوره بجودة رائعة
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: A***l
Date:
Review: Easy to wear: easy to wear Value for money: absolutely worth the money Hairstyle stylishness: so stylish
Màu sắc: Màu dương cầm
Author: h***0
Date:
Review: It’s so realistic and soft!
Màu sắc: Đánh dấu màu đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm