Author: l***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Comfortable to wear: It looks real. Love it!
Màu sắc: Vàng

18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 232 g |
| Chiều dài | 45 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25012578677829680 |
Author: l***8
Date:
Review: Comfortable to wear: It looks real. Love it!
Màu sắc: Vàng
Author: m***b
Date:
Review: soooooooo cuteeeee I likeeee ittt and beautifully I
Màu sắc: Vàng
Author: t***7
Date:
Review: Good quality. Satisfied
Màu sắc: Ombre
Author: L***9
Date:
Review: Value for money: I'm obsessed this haircut and color are perfect!
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm