Author: 1***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Xám | 1 photo(s)
18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 46 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb25041123206212527 |
Overall Rating: 4.75/5
Author: 1***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Xám | 1 photo(s)
Author: h***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely adore. perfect for me, myself and I.
Màu sắc: Xám | 2 photo(s)
Author: a***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: nice color, nice cut, fit well,
Màu sắc: Xám | 1 photo(s)
Author: l***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Màu sắc: Xám