Author: a***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good quality i love it💗💗💗💗💗
Màu sắc: màu đen
C
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 100% Acrylic |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| Chiều dài | 1.2 cm |
| Chiều rộng | 0.5 cm |
| Chiều dài lông mi | 1 cm |
| SKU | sb260113114308419196028 |
Author: a***5
Date:
Review: Very good quality i love it💗💗💗💗💗
Màu sắc: màu đen
Author: l***7
Date:
Review: good quality would get again
Màu sắc: màu đen
Author: s***r
Date:
Review: The The Big Lie was the most successful and successful film ever produced by the British cinema company The New World Order and was the most famous of
Màu sắc: màu đen
Author: p***n
Date:
Review: I love it but mm it not good for me
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm