Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: very good Easy to wear: yes very good
Màu sắc: Nhiều màu


16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 172 g |
| Chiều dài | 43 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2303142544700107 |
Author: a***i
Date:
Review: Value for money: very good Easy to wear: yes very good
Màu sắc: Nhiều màu
Author: 6***4
Date:
Review: Color is good. the hair texture feel real.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***e
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: good Comfortable to wear: and very good 😊
Màu sắc: Nhiều màu
Author: s***2
Date:
Review: Really nice this good happy
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm