Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good, a must buy, reasonable for its price
Màu sắc: màu nâu




16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 190 g |
| Chiều dài | 42 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2302200999947741 |
Overall Rating: 4.82/5
Author: l***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So good, a must buy, reasonable for its price
Màu sắc: màu nâu
Author: K***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very beautiful with nice design and good material also very useful
Màu sắc: màu nâu
Author: S***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so very pretty, pictures irrelevant
Màu sắc: màu nâu
Author: 8***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Sesuai pesanan terimakasih bahan bagus kualitas ok sesuai harga terimakasih saya suka sekali belanja di sini
Màu sắc: màu nâu