Author: p***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This wig is so good guys ..I love it It's heat resistant Easy to wear and maintain Durable Value for money I highly recommend it
Màu sắc: màu đen
16 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 200 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2304266393355861 |
Author: p***a
Date:
Review: This wig is so good guys ..I love it It's heat resistant Easy to wear and maintain Durable Value for money I highly recommend it
Màu sắc: màu đen
Author: h***2
Date:
Review: Worthy the money it's also light weight easy yo wear
Màu sắc: màu đen
Author: k***2
Date:
Review: طلبتهم زبونة حلوووووين 😍😍😍😍
Màu sắc: màu đen
Author: a***s
Date:
Review: I like the texture, the hare is beautiful and easy to wear.
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm