Author: S***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Such a nice wig❤️ highly recommended to person with wide forehead
Màu sắc: Dark Brown

16 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 52 cm |
| SKU | sb2404260333743332 |
Author: S***e
Date:
Review: Such a nice wig❤️ highly recommended to person with wide forehead
Màu sắc: Dark Brown
Author: p***1
Date:
Review: thanks you shein, am happy with the product
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: r***i
Date:
Review: لونها حلو كتيييييير وشعرتها ناعمة
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Author: y***z
Date:
Review: wooooooow veryyyyyyyy niiiiiiice
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm