Author: h***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Value for money: great Hairstyle stylishness: nice and color same as photo i recommend it
Màu sắc: Màu nâu ombre

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 40 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25032019807099065 |
Author: h***m
Date:
Review: Easy to wear: yes Comfortable to wear: yes Value for money: great Hairstyle stylishness: nice and color same as photo i recommend it
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: n***2
Date:
Review: Good quality ❤️ 😍 love it ❤️ 😍 ❤️ 😍 ❤️
Màu sắc: màu đen
Author: H***R
Date:
Review: Very good item, thank you SHEIN
Màu sắc: màu đen
Author: s***s
Date:
Review: Value for money: جميل جدااا 🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍🤍
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm