Author: a***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 子供の為に購入 満足でしかないです!
Màu sắc: màu đen

Từ
6GB+128GB
8GB+256GB
| Color | Black |
| Connection Method | WiFi |
| Interface | Type C |
| Brand | Realme |
| Model | Realme 14x |
| Network | 5G |
| Screen Size | 6.67" |
| Wireless network technology | Wi-Fi |
| Operating System | Android 15 |
| Screen Type | LCD |
| Rear Camera | 50MP |
| Positioning | Positioning |
| Version | European Version |
| Condition | New |
| SIM Card Size | Nano |
| SIM Card Slot Count | Dual SIM |
| Biometric Security Feature | Fingerprint Recognition |
| Cellular Phone Refresh Rate | 120Hz |
| Cell Phone Resolution | 1604*720 |
| Video Capture Resolution | 1080P |
| Phone Battery Capacity | 5000mAh |
| Battery Type | UN 3481 |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| CPU Brand | MediaTek |
| CPU Model | Dimensity 6300 |
| SKU | sw25080146146882535 |
Brand Name: Realme
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/Realme-sc-014484822.html
Quality: 8816879 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***h
Date:
Review: 子供の為に購入 満足でしかないです!
Màu sắc: màu đen
Author: こ***⑱
Date:
Review: 商品が届かない。 問い合わせしても何ヶ月も対応ありません。 最悪です。
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm