Author: 9***2
Date:
Review: so 😍 🤩 👌 ❣️ beautiful
Màu sắc: Nhiều màu

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 185 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2312268666685557 |
Author: 9***2
Date:
Review: so 😍 🤩 👌 ❣️ beautiful
Màu sắc: Nhiều màu
Author: Z***l
Date:
Review: I ordered few different wigs before this and ended up returning them but this really suits me so i’m keeping it. And so easy to use. Initially, i want to wear it for my wedding anniversary so i don’t need to color my hair but end up not using it ‘cause it’s warm on my head. Nice to wear it in winter time though 😊
Màu sắc: Cà phê nâu
Author: T***e
Date:
Review: just what I expected
Màu sắc: Cà phê nâu
Author: e***o
Date:
Review: chic et très original
Màu sắc: Cà phê nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm