Author: M***
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Got so many complaints for this. Lovely
Màu sắc: Ombre

14 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 215 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2305108126080937 |
Author: M***
Date:
Review: Got so many complaints for this. Lovely
Màu sắc: Ombre
Author: s***1
Date:
Review: I was ordering for my friend and she really love it
Màu sắc: Ombre
Author: V***w
Date:
Review: Very full and soft, easy to wear and good hair twxtutexture
Màu sắc: Ombre
Author: g***8
Date:
Review: Nice wig. Big just like in pictures. Very good quality for the price
Màu sắc: Ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm