Author: L***S
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the color is wonderful 🥰🥰🥰
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Blonde Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 34 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25052240136349249 |
Author: L***S
Date:
Review: the color is wonderful 🥰🥰🥰
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: c***3
Date:
Review: Easy to wear: very easy to wear
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: r***u
Date:
Review: I strongly recommend this
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: m***r
Date:
Review: thank you so much 😊👍 recommended
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm