Author: i***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Easy to wear: very very easy to wear
Màu sắc: Hồng
14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 215 g |
| Đường kính | 35 cm |
| Đầu | 52-56 cm |
| SKU | sb25080839092403074 |
Author: i***8
Date:
Review: Easy to wear: very very easy to wear
Màu sắc: Hồng
Author: s***7
Date:
Review: Value for money: exceeding my expectations Easy to wear: so easy to wear Comfortable to wear: very comfortable not too thick Hairstyle stylishness: easy to style
Màu sắc: Hồng
Author: e***6
Date:
Review: Good! Good! Good! Good! Good! Good! Good!
Màu sắc: Hồng
Author: l***w
Date:
Review: Comfortable to wear: very good quality looks realistic. love the gradient
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm