Author: i***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: For this price the quality was amazing!
Màu sắc: Vàng

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 150 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2407235448655556 |
Author: i***a
Date:
Review: For this price the quality was amazing!
Màu sắc: Vàng
Author: m***z
Date:
Review: Value for money: stunning wig. Colours is beautiful.
Màu sắc: Vàng
Author: n***1
Date:
Review: Love this so much
Màu sắc: Vàng
Author: m***l
Date:
Review: I love this wig amazing quality and looks exactly like the picture
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm