Author: d***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Value for money: 100000% Lace quality: great Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: listen! 🔥🔥🔥🔥
Màu sắc: Màu nâu ombre
30 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | HD Lace Wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | HD Lace |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 240 g |
| Chiều dài | 76.2 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb25060420998506038 |
Author: d***s
Date:
Review: Value for money: 100000% Lace quality: great Easy to wear: yes Hairstyle stylishness: listen! 🔥🔥🔥🔥
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: m***f
Date:
Review: I like it same picture nice
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: s***o
Date:
Review: Very good thank you SHEIN ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: s***k
Date:
Review: Nice color
Màu sắc: Tóc vàng ombre
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm