Author: l***a
Date:
Review: Hairstyle stylishness: ❤️❤️I love this hair soo much i can purchase it in different colours 🔥 Value for money: 💯 worth it
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
26 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Japanese Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Lace Front Wigs |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4 |
| Trọng lượng tịnh | 286 g |
| Chiều dài | 65 cm |
| Đầu | 57 cm |
| SKU | sb2408148476448807 |
Author: l***a
Date:
Review: Hairstyle stylishness: ❤️❤️I love this hair soo much i can purchase it in different colours 🔥 Value for money: 💯 worth it
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: m***4
Date:
Review: Value for money: yess it synthetic but ohhhh honey the curlssss!!!!! Amazing Easy to wear: very easy to wear just eat the installation Hairstyle Stylishness: very stylish please this is my first time ever purchase a wig on shein get ittttttttttt i love it honestly
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: 2***4
Date:
Review: Lace quality: Very good
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: s***a
Date:
Review: Easy to wear: very easy Lace quality: great quality Value for money: worth the money
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm