Author: M***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Looks nicer in the picture.
Màu sắc: Màu xám đen

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Dark Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 145 g |
| Chiều dài | 31 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25061154394705399 |
Author: M***w
Date:
Review: Looks nicer in the picture.
Màu sắc: Màu xám đen
Author: m***9
Date:
Review: Value for money: good quality
Màu sắc: Màu xám đen
Author: w***9
Date:
Review: Buying it for clients
Màu sắc: Màu xám đen
Author: n***8
Date:
Review: GREAT PRODUCT RECOMMENDED!👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻
Màu sắc: Màu xám đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm