Author: n***m
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: روعة جدا جدا جدا
Màu sắc: Hồng

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Bob Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 58.5 cm |
| SKU | sb2307113101103034 |
Author: n***m
Date:
Review: روعة جدا جدا جدا
Màu sắc: Hồng
Author: a***9
Date:
Review: Super cute! Great value for money. Easy to wear and good quality!
Màu sắc: Hồng
Author: e***5
Date:
Review: Hairstyle Stylishness: sexy
Màu sắc: Hồng
Author: k***8
Date:
Review: lovereeeee it amazing who would of thought ahahhaha
Màu sắc: Hồng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm