Author: a***8
Date:
Review: Value for money: wow u won't regret Easy to wear: yeah easy for me and it's light not heavy on head Comfortable to wear: very much
Màu sắc: màu đen





12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 228 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25042885642295994 |
Author: a***8
Date:
Review: Value for money: wow u won't regret Easy to wear: yeah easy for me and it's light not heavy on head Comfortable to wear: very much
Màu sắc: màu đen
Author: j***o
Date:
Review: This is just wow… my dream hair colour and curl. Looks natural under the sun and very easy to use
Màu sắc: Đỏ
Author: R***i
Date:
Review: Value for money: great Comfortable to wear: very comfy, and it has tiny combs in the front for more security Hairstyle stylishness: sooo cute
Màu sắc: Màu nâu ombre
Author: r***y
Date:
Review: ❤️💖❤️💖💝💖💝💖💝💖💝💖💝💖💝💝💖💝💖❤️💖❤️💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰🙏🥰🙏🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰💖🥰🥰💖🥰💖🥰💖🥰🙏🥰🥰🙏
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm