Author: d***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: True to color. Looks natural. Value buy and easy to care. Hairstyle suitable but need to cut shorter.
Màu sắc: Xám

12 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 100 g |
| Chiều dài | 30 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25082648001460510 |
Author: d***8
Date:
Review: True to color. Looks natural. Value buy and easy to care. Hairstyle suitable but need to cut shorter.
Màu sắc: Xám
Author: 9***1
Date:
Review: The hair quality is obviously fake. Arrived frizzy. From the top, the hair is not even on both sides. Would return it if I wasn’t lazy
Màu sắc: Xám
Author: n***4
Date:
Review: Lindo demais, muito obrigado
Màu sắc: Xám
Author: m***n
Date:
Review: うまくアイロンかからなくて、フツーのボブです♪
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm