Author: a***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Superb!
Màu sắc: màu nâu

12 Inch
| Material | Protein Filament |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 30.72 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb260319174708359535255 |
Author: a***2
Date:
Review: Superb!
Màu sắc: màu nâu
Author: L***i
Date:
Review: Waste of money. The cap wouldn’t fit anybody there’s no elastic to it and it looks like a wig Very fake
Màu sắc: Xám
Author: F***a
Date:
Review: Hermosa y de excelente calidad
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm