Author: F***a
Date:
Review: Buen producto, lo recomiendo
Màu sắc: Nhiều màu
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Kinky Curly |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 120 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2412139400032338 |
Author: F***a
Date:
Review: Buen producto, lo recomiendo
Màu sắc: Nhiều màu
Author: r***a
Date:
Review: حلوة جدا اعجبتني شكرا شي ان
Màu sắc: Nhiều màu
Author: G***r
Date:
Review: Thank you shein i love it a lot wow 😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Màu sắc: Nhiều màu
Author: p***5
Date:
Review: I love this wig. I suffer from alopecia. I am almost bald on the top of my head. I have been wanting a wig for a long time. This is very similar to what my real hair was like. This is a great wig for the price and my first. Easy to clean and style the same as your real hair. Air dry. Low heat. Stays on fairly well. I highly recommend. I will be buying A few more I like.
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm