Author: K***y
Date:
Review: Se ve de buena calidad y el color es perfecto, muy buena compra. Lo recomiendo.
Màu sắc: Đỏ
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Red |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Festival |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 170 g |
| Chiều dài | 25.4 cm |
| Đầu | 52-56 cm |
| SKU | sb25082077132608077 |
Author: K***y
Date:
Review: Se ve de buena calidad y el color es perfecto, muy buena compra. Lo recomiendo.
Màu sắc: Đỏ
Author: r***2
Date:
Review: It is very good and beautiful
Màu sắc: Màu xanh lam
Author: m***z
Date:
Review: Amazing piece and wonderful
Màu sắc: Đỏ
Author: h***4
Date:
Review: Comfortable to wear: it is extremely comfortable and looks great. Easy to wear: it is very easy too wear and too apply. I am very happy with my product. Value for money: I would definitely buy one again. I am obsessed with the wigs I buy from Shein I absolutely love them all.
Màu sắc: Đỏ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm