Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love my wigs as always looks sassy and no one even notice it’s a wig only get compliments
Màu sắc: Vàng

10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 180 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 53-58 cm |
| SKU | sb25042973237407474 |
Author: a***1
Date:
Review: I love my wigs as always looks sassy and no one even notice it’s a wig only get compliments
Màu sắc: Vàng
Author: l***h
Date:
Review: this wig is great, fits well, I will need to trim the bangs but I always have to do that to wigs with bangs
Màu sắc: Vàng
Author: n***u
Date:
Review: Love this wig looks so real 😊
Màu sắc: Vàng
Author: 9***4
Date:
Review: I love the hair
Màu sắc: Vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm