Author: n***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Đẹp
Màu sắc: màu nâu
10 Inch
| Material | Protein Filament |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 118 g |
| Chiều dài | 25 cm |
| Đầu | 55 cm |
| SKU | sb2207079961242635 |
Author: n***b
Date:
Review: Đẹp
Màu sắc: màu nâu
Author: e***3
Date:
Review: Value for money: good Easy to wear: absolutely Comfortable to wear: yes Hairstyle Stylishness: you can style as you like
Màu sắc: màu nâu
Author: l***9
Date:
Review: soo cute and easy to wear😍😍😍
Màu sắc: màu nâu
Author: m***2
Date:
Review: مرة جميلة ومريحة في اللبس
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm