Author: 9***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Nice wig suitable for formal events
Màu sắc: màu nâu
10 Inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 130 g |
| Chiều dài | 25.4 cm |
| Đầu | 52-58 cm |
| SKU | sb260331135469329608372 |
Author: 9***3
Date:
Review: Hairstyle stylishness: Nice wig suitable for formal events
Màu sắc: màu nâu
Author: m***d
Date:
Review: 🫶🏻🥲😍😌🫶🏻😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌😍😌
Màu sắc: Đánh dấu màu xám
Author: a***7
Date:
Review: This item is amazing 🤩
Màu sắc: màu nâu
Author: b***e
Date:
Review: Similar but sick of seeing ai images
Màu sắc: Làm nổi bật tóc vàng
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm