Author: h***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Really like this drsign
Màu sắc: Nhiều màu

28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 70 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25021851774742214 |
Author: h***1
Date:
Review: Really like this drsign
Màu sắc: Nhiều màu
Author: m***2
Date:
Review: Easy to wear: Very cute and cost efficient. Love the quality of it.
Màu sắc: Nhiều màu
Author: n***n
Date:
Review: Value for money: love the wig it looks the same with the pic
Màu sắc: Nhiều màu
Author: M***i
Date:
Review: Sobrang ganda ng order ko thank you seller at shein for sure oorder ako ulit neto sana magtagal sobrang ganda ng order ko thank you shein
Màu sắc: Nhiều màu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm