Author: v***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good item, fast shipping, excellent!
Màu sắc: Màu Hồng baby


14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Baby Pink |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 140 g |
| Chiều dài | 35 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb25061977527093065 |
Author: v***4
Date:
Review: Good item, fast shipping, excellent!
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: S***2
Date:
Review: little pink and in gooodcondition will repurchase
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: W***e
Date:
Review: Very very cute!! Super happy with my purchase
Màu sắc: Màu Hồng baby
Author: K***e
Date:
Review: Easy to wear: Great item, looks just like the pictures.
Màu sắc: Màu Hồng baby
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm