Author: b***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good material, quickly delivery and nice service
Màu sắc: Xám


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 245 g |
| Chiều dài | 72 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2409189706266540 |
Author: b***1
Date:
Review: Very good material, quickly delivery and nice service
Màu sắc: Xám
Author: p***1
Date:
Review: Value for money: Satisfied thank you thank you thank you thank you
Màu sắc: Xám
Author: s***e
Date:
Review: beautiful wig love the texture and volume
Màu sắc: Xám
Author: y***8
Date:
Review: this very good, thank you.
Màu sắc: Xám
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm