Author: M***y
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great quality (probably can go about 2 weeks)
Màu sắc: màu đen

CB-SD01
| Material | Paper |
| Pattern Type | Geometric |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Halloween |
| Color | Black |
| Body Part | Hand Tattoo Stickers |
| Chiều cao | 1 cm |
| Chiều dài | 20 cm |
| Chiều rộng | 8.5 cm |
| SKU | sb25020527111111212 |
Author: M***y
Date:
Review: Great quality (probably can go about 2 weeks)
Màu sắc: màu đen
Author: m***n
Date:
Review: very easy to use, realistic
Màu sắc: màu đen
Author: i***2
Date:
Review: This is easy to use and is good quality
Màu sắc: màu đen
Author: x***y
Date:
Review: جميلهه جدااا جبيتها ابداععع شي انن حبيت
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm