Author: r***8
Date:
Review: this one is great maybe not mumyfavoy favorite but definitely still amazing
Màu sắc: Vàng lanh

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Burgundy |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Y2K |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Trọng lượng tịnh | 155 g |
| Chiều dài | 36 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb2402273239779139 |
Author: r***8
Date:
Review: this one is great maybe not mumyfavoy favorite but definitely still amazing
Màu sắc: Vàng lanh
Author: a***8
Date:
Review: super cute for parties (it's a Mexican party no there is no alcohol it was just the theme of the party ) love the wig
Màu sắc: Vàng lanh
Author: v***j
Date:
Review: Value for money: ❤️😍🥰 estoy encantada con esta peluca 😍😍😍 100000/10 ⭐️
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Author: a***k
Date:
Review: Sooooo cute! I absolutely adore it. A very natural hair line compared to many others I’ve ordered from SHEIN, and I really appreciate the full cap. Without the holes most SHEIN wigs have, it keeps the hair from coming through the inside.
Màu sắc: Màu Đỏ Sâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm