Author: p***a
Date:
Review: This wig is so cute! It is so long and pretty and the hair feels very soft ^-^
Màu sắc: màu nâu


28 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Dark Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Trọng lượng tịnh | 230 g |
| Chiều dài | 71 cm |
| Đầu | 58 cm |
| SKU | sb251230153503375121621 |
Brand Name: SHUDUO
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/SHUDUO-sc-0142100071.html
Quality: 6434526 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: p***a
Date:
Review: This wig is so cute! It is so long and pretty and the hair feels very soft ^-^
Màu sắc: màu nâu
Author: l***1
Date:
Review: Soft, natural-looking wig with comfortable cap, secure fit, minimal shedding, and beautiful texture—easy to style and maintain daily for beginners.
Màu sắc: màu nâu
Author: n***k
Date:
Review: I like the color and looks very good
Màu sắc: màu nâu
Author: E***O
Date:
Review: ်😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Màu sắc: màu nâu
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm