Author: 6***Z
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Beautiful soft fabric to use inner body This Graphic So AWESOME… Im so in love with SHEIN 💚🖤❤️❤️💜💜🩶🩵🤎🤎🧡💙🧡🤎🩵🩶🩶
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ

| Material | Knitted Fabric |
| Composition | 93% Polyamide |
| Color | Black |
| Sleeve Length | Long Sleeve |
| Fit Type | Slim Fit |
| Length | Long |
| Care Instructions | Hand wash,do not dry clean |
| Sheer | No |
| Fabric Elasticity | High Stretch |
| Body | Unlined |
| Chest pad | No Padding |
| Wires | Wireless |
| Ngực | 33 cm |
| Kích thước vòng eo | 26.4 cm |
| Chiều dài | 92.5 cm |
| Chiều dài tay | 50.5 cm |
| SKU | sb25042572481135376 |
Author: 6***Z
Date:
Review: Beautiful soft fabric to use inner body This Graphic So AWESOME… Im so in love with SHEIN 💚🖤❤️❤️💜💜🩶🩵🤎🤎🧡💙🧡🤎🩵🩶🩶
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: h***7
Date:
Review: حلوووو كثيرررر ع البس
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Author: o***i
Date:
Review: Thank you shein it’s so nice and beautiful
Màu sắc: Đỏ
Kích thước: Một cỡ
Author: L***a
Date:
Review: Super cute but can rip easily
Màu sắc: màu đen
Kích thước: Một cỡ
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm