Author: a***1
Date:
Review: I like very very nice
1 Set
| Composition | 100% Polyester |
| Material | Chemical Fiber |
| Eyelashes Style | Cat Eye Lashes |
| Number of Lashes | 1Pair |
| Special Selling Point | Magnetic |
| Type | Full Strip Lashes |
| Đường kính | 1.7 cm |
| Kích thước gói | 6.5 cm |
| Chiều dài lông mi | 14.5 cm |
| SKU | sb25073068840787010 |
Brand Name: MAGEFY
Brand Page: https://www.shein.com.vn/Brands/MAGEFY-sc-0141892428.html
Quality: 6484273 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: a***1
Date:
Review: I like very very nice
Author: t***a
Date:
Review: The lashes are perfect but it’s kinda difficult to put them on with the magnetic thing so I had to do it manually but they still looked good and very natural!!
Author: g***2
Date:
Review: Wawa wawawawawawawawwwwaw❤️❤️❤️❤️❤️
Author: R***i
Date:
Review: thankyou i haven't try it
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm