Author: m***d
Date:
Review: For a client hope to be good
Kích thước: 30 chiếc

30 chiếc
Miếng dán chăm sóc cơ thể
| Material | ABS |
| Power Supply | None |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Abdomen |
| Type | Acupuncture Point Map |
| Chiều dài | 7 cm |
| Chiều rộng | 10.2 cm |
| Chiều cao | 0.1 cm |
| SKU | sb260217172545531317230 |
Author: m***d
Date:
Review: For a client hope to be good
Kích thước: 30 chiếc
Author: m***m
Date:
Review: i really like it !!!
Kích thước: 30 chiếc
Author: j***s
Date:
Review: I’m very happy and satisfied with my recent Shein purchase! All the items arrived well-packaged and in good condition. The quality honestly exceeded my expectations for the price. The fabric feels comfortable, soft, and not too thin. The stitching is neat, and there were no loose threads or damages.
Kích thước: 30 chiếc
Author: a***1
Date:
Review: Well packaged. Never try as yet
Kích thước: 30 chiếc
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm