Author: k***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: i love these sm i always buy these
Màu sắc: màu đen

0.07mm
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| Chiều dài | 14 cm |
| Đường kính | 1.5 cm |
| Chiều rộng | 11 cm |
| Kích thước gói | 14.2*11*1.5 cm |
| Chiều dài lông mi | 0.9-1.6 cm |
| SKU | sb2307205488035635 |
Author: k***i
Date:
Review: i love these sm i always buy these
Màu sắc: màu đen
Author: s***a
Date:
Review: love this lashes so mitch if you want to do something natural but not too much it’s perfect for you i recommend this product
Màu sắc: màu đen
Author: z***r
Date:
Review: Super cute lashes they literally fit my look so naturally.
Màu sắc: màu đen
Author: r***a
Date:
Review: So amazing I loved so much I would recommend to anybody
Màu sắc: màu đen
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm